Sumitomo(SHI)Demag – Systec C MED

Yazar: plastoday
Sumitomo Demag Systec Medikal

9 Mart’ta Şangay’da “2021 Plastik Endüstrisi – Ringier Teknoloji İnovasyon Ödülü” ödül töreni düzenlendi. Sumitomo(SHI)Demag, yenilikçi ürün ve teknolojilerin plastik endüstrisine getirdiği köklü değişiklikleri paylaşmak ve tanık olmak için sektördeki kişilerle bir araya gelmeye davet edildi. Odak noktası Her sektör için uygun şekilde üretime olanak veren Systec Servo modeliydi.

Sumitomo(SHI)Demag Çin şubesi Demag Plastics Machinery (Ningbo) Co., Ltd. CEO’su Pietro Scattarreggia ödülü kabul etti ve bir konuşma yaptı.

Demag Systec C Med medikal enjeksiyon kalıplama makinesi seçimde öne çıktı ve “2021 Plastik Endüstrisi-Ringier Teknolojisi İnovasyon Ödülü” nü kazandı.

Ana üretim enjeksiyonlu kalıplama makinesi için, temel tipik GMP gereksinimlerini veya hatta diğer gerekli olmayan GMP gereksinimlerini karşılayacak şekilde aktif olarak tasarım yapabiliyorsa, şüphesiz endüstri işletmeleri için büyük bir destek olacaktır.

Systec C MED gövdesi, antibakteriyel kaplama ve medikal özel RAL9010 beyaz rengini benimser. Gövde “kolay temizlenebilir” tasarıma sahiptir, hareketli şablon üretim alanı paslanmaz çelikle kaplıdır ve kalıp alanındaki tüm kablolar ile su ve gaz konektörleri tasarımın içine gömülüdür.

Bu makinenin özellikleri, daha büyük kalıp kalınlığı ve daha büyük molarite ağırlığı, daha güçlü itici kuvvetidir. Genel olarak tıbbi ürünler alanında profesyonel “güvenlik ve temizlik” vurgusu yapılmaktadır.

Benzer Yazılar

Yorum Yap